Hakkımızda

Hakkımızda


2016’da Şanlıurfa'da faaliyetlere başlayan Cumali Bucak, Lufian Gibi Bir Büyük Markanın Sahibi Olarak  Ayakkabı,Giyim Sektöründe Çok İyi Yerlere Gelmiştir.


 


Cumali Bucak, müşterilerine kadın, erkek, çocuk, bebek, genç ürünlerine kadar farklı kategorideki özel üretim yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor.


 


Müşteri Mutluluğu İlkesinin Adresi…


 


Cumali Bucak, 2016 yılından bu yana moda sektörünün yanı sıra, perakende sektörünün de önde gelen markaları arasında üst sıralarda yer alıyor. Mağazacılık deneyimiyle öne çıkan Cumali Bucak, müşteri ilişkileri anlayışı ve müşteri memnuniyeti uygulamalarıyla, sektöründe değil, farklı sektörlerde de örnek gösteriliyor. Sokak modasındaki öncülüğünün yanı sıra, yaratıcılığa verdiği değerle de sektördeki yeniliklerin adresi olan Cumali Bucak üst düzey çalışmalara imza atmaktadır.


 


Cumali Bucak, markasını taşıyan koleksiyonlara ek olarak, dünyanın köklü markaları ile stratejik iş ortaklıkları ile Türkiye’de en önemli satış lokasyonları arasında yer alıyor. Cumali Bucak mağaza ve internet üzerinde satılan markalar arasında: Lufian,Desa,Caseeball,Mavi Gibi Önemli Markalarda Yer Almaktadır.